සිංහල தமிழ் English
Medium_perera-4fef38bac6621340ae5c638cc9515d56

නිරෝෂන් පෙරේරා

පාර්ලිමේන්තු මන්ත්‍රී

Icon_download-48af6581b215ddb2758fce3479c20764

එ.ජා.ප සහ UNFGG සන්ධාන සාමාජික, පුත්තලම දිස්ත්‍රික්කය

0112587494/0312255213

සාරාංශය

#43

සමස්ත ශ්‍රේණිය

#19

පක්ෂයේ ශේණිය

303

Times

නියෝජනය කළ වාර

14

Topics

නියෝජනය කළ විෂයන්

සම්බන්ධ වූ මාතෘකා

ක්‍රියාකාරකම්

Finance දායකත්ව ආකාර විෂය Page number
274-1 (2019-09-03) Bill / Regulation / Order /Resolution - Debate Oral Contribution Page 114
274-1 (2019-09-03) Bill / Regulation / Order /Resolution - Debate Oral Contribution Page 114
272-10 (2019-07-12) Written Question- Response Page 32
272-4 (2019-06-21) Bill / Regulation / Order /Resolution - Debate Oral Contribution Page 46
272-4 (2019-06-21) Petitions
Page 11
271-8 (2019-05-22) Oral Contribution Page 29
271-7 (2019-05-21) Bill / Regulation / Order /Resolution - Debate Oral Contribution Page 59
271-7 (2019-05-21) Bill / Regulation / Order /Resolution - Debate Oral Contribution Page 38
271-7 (2019-05-21) Written Question- Response Page 15
271-6 (2019-05-10) Petitions
Page 6

නවතම ක්‍රියාකාරකම් 50 පමණක් මෙහි පෙන්නුම් කර ඇත.


Biography

පුද්ගලික
උපන්දිනය: 1971-05-10
ස්ත්‍රී පුරුෂ භාවය: පුරුෂ
Profession: Engineer
පවුලේ දේශපාලනික කටයුතු: Father: late Festus Perera (former cabinet minister) Mother: Larin Perera (Wayamba Provincial Council, former Minister, Puttlam District MP (2001-2010)
අධ්‍යාපන තොරතුරු
පාසැල: St. Peter’s College, Colombo 4
ප්‍රථම උපාධිය: Electoronic Engineering (BSc). Maryland University,USA
පශ්චාත් උපාධිය: Electronic Engineering (MSc), Collin University, USA
පාර්ලිමේන්තුවේ සිටි වාරයන්
(n/a) සිට අද දක්වා
Icon_download-48af6581b215ddb2758fce3479c20764 එ.ජා.ප , UNFGG,
ඇමතුම්
දුරකථනය: 0112587494/0312255213
ඊමේල්:
වෙබ් ලිපිනය:

සමාජ මාධ්‍ය

Subscribe for Manthri.lk

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.