සිංහල தமிழ் English
Medium_wanniarachchi

පවිත්‍රාදේවී වන්නිආරච්චි

අමාත්‍ය - සෞඛ්‍ය

Icon_1

ශ්‍රී ලංකා පොදුජන පෙරමුණ, රත්නපුර දිස්ත්‍රික්කය

715311311 wanniarachchi_p@parliament.lk

සාරාංශය

#65

සමස්ත ශ්‍රේණිය

#40

පක්ෂයේ ශේණිය

12

Times

නියෝජනය කළ වාර

2

Topics

නියෝජනය කළ විෂයන්

සම්බන්ධ වූ මාතෘකා

ක්‍රියාකාරකම්

Finance දායකත්ව ආකාර විෂය Page number
278-12 (2020-10-23) Adjournment Motion - Oral Contribution Page 73
278-12 (2020-10-23) Adjournment Motion - Oral Contribution Page 17
278-10 (2020-10-21) Oral Contribution Page 7
278-9 (2020-10-20) Oral Contribution Page 88
278-9 (2020-10-20) Question by Private Notice – Response Page 113
278-8 (2020-10-09) Oral Contribution Page 25
278-7 (2020-10-08) Adjournment Motion - Oral Contribution Page 74
278-6 (2020-10-07) Oral Contribution Page 29
278-6 (2020-10-07) Oral Contribution Page 33
278-6 (2020-10-07) Oral Contribution Page 32

නවතම ක්‍රියාකාරකම් 50 පමණක් මෙහි පෙන්නුම් කර ඇත.


Biography

පුද්ගලික
උපන්දිනය: 1964-10-11
ස්ත්‍රී පුරුෂ භාවය: ස්ත්‍රී
අධ්‍යාපන තොරතුරු
පාසැල:
ප්‍රථම උපාධිය:
පශ්චාත් උපාධිය:
පාර්ලිමේන්තුවේ සිටි වාරයන්
2020-08-20 සිට අද දක්වා
Icon_1 ශ්‍රී ලංකා පොදුජන පෙරමුණ,
ඇමතුම්
දුරකථනය: 715311311
ඊමේල්: wanniarachchi_p@parliament.lk
වෙබ් ලිපිනය:

සමාජ මාධ්‍ය

Subscribe for Manthri.lk

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.