සිංහල தமிழ் English
Medium_kumara

ජගත් කුමාර

පාර්ලිමේන්තු මන්ත්‍රී

Icon_1

ශ්‍රී ලංකා පොදුජන පෙරමුණ, කොළඹ දිස්ත්‍රික්කය

112885899 jagath_kumara@parliament.lk

සාරාංශය

#26

සමස්ත ශ්‍රේණිය

#12

පක්ෂයේ ශේණිය

7

Times

නියෝජනය කළ වාර

4

Topics

නියෝජනය කළ විෂයන්

සම්බන්ධ වූ මාතෘකා

ක්‍රියාකාරකම්

Finance දායකත්ව ආකාර විෂය Page number
278-12 (2020-10-23) Adjournment Motion - Oral Contribution Page 50
278-11 (2020-10-22) Bill / Regulation / Order /Resolution - Debate Oral Contribution Page 53
278-7 (2020-10-08) Point of Order- Technical/Procedural
Page 22
278-6 (2020-10-07) Bill / Regulation / Order /Resolution - Debate Oral Contribution Page 57
278-3 (2020-09-24) Adjournment Motion - Oral Contribution Page 63
277-6 (2020-09-09) Adjournment Motion - Oral Contribution Page 57
277-3 (2020-08-27) Bill / Regulation / Order /Resolution - Debate Oral Contribution Page 130

නවතම ක්‍රියාකාරකම් 50 පමණක් මෙහි පෙන්නුම් කර ඇත.


Biography

පුද්ගලික
උපන්දිනය: 1971-10-01
ස්ත්‍රී පුරුෂ භාවය: පුරුෂ
අධ්‍යාපන තොරතුරු
පාසැල:
ප්‍රථම උපාධිය:
පශ්චාත් උපාධිය:
පාර්ලිමේන්තුවේ සිටි වාරයන්
2020-08-20 සිට අද දක්වා
Icon_1 ශ්‍රී ලංකා පොදුජන පෙරමුණ,
ඇමතුම්
දුරකථනය: 112885899
ඊමේල්: jagath_kumara@parliament.lk
වෙබ් ලිපිනය:

සමාජ මාධ්‍ය

Subscribe for Manthri.lk

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.